TWENTY CONCEPT S.R.L.

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

TWENTY CONCEPT S.R.L. (CUI 45525507) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Şimian Com. Şimian, MEHEDINŢI, înregistrată la 26 ianuarie 2022, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 237.671 lei, profit net de 6.010 lei, datorii de 121.121 lei, capitaluri proprii de 14.591 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
89.25%
Solvabilitate
10.75%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

237.671lei

Venituri totale

237.671lei

Rezultat net

6.010lei

Datorii

121.121lei

Capitaluri proprii

14.591lei

Capital de lucru

480lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

118.836lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022000049250
Data înregistrării
26 ianuarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, SAT ŞIMIAN COM. ŞIMIAN, G ŞIMIAN, NR. CADASTRAL 51600

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+228,4%
Profitul, față de anul trecut
-76,7%
Creștere anuală compusă
-0,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.75%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.53%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare89.25%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință228.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA672022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate14.111lei
I2Active circulante121.601lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe115.089lei
I5Casa și conturi la bănci6.512lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii121.121lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri14.591lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă237.671lei
I14Venituri totale237.671lei
I15Cheltuieli totale229.349lei
I16Profit brut8.322lei
I18Profit net6.010lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă2,53%
Marjă brută3,5%
Rentabilitatea capitalurilor41,19%
Rentabilitatea activelor4,43%
Grad de îndatorare89,25%
Lichiditate curentă1,00
Cifră de afaceri pe salariat118.836lei
Fond de rulment480lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
228,4%
Creștere anuală compusă
-0,05%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre TWENTY CONCEPT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TWENTY CONCEPT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 237.671 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.010 lei.
TWENTY CONCEPT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TWENTY CONCEPT S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are TWENTY CONCEPT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TWENTY CONCEPT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 121.121 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TWENTY CONCEPT S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TWENTY CONCEPT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TWENTY CONCEPT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .