CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.

Activă

9311 Activităţi ale bazelor sportive

CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L. (CUI 45417319) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA, înregistrată la 30 decembrie 2021, cu activitatea principală „activităţi ale bazelor sportive” (CAEN 9311).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.896.543 lei, profit net de 435 lei, datorii de 454.774 lei, capitaluri proprii de 50.218 lei, 34 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
5.02%
Profitabilitate
0.02%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.896.543lei

Venituri totale

7.176.267lei

Rezultat net

435lei

Datorii

454.774lei

Capitaluri proprii

50.218lei

Capital de lucru

280.023lei

Salariați

34

Cifră de afaceri pe salariat

55.781lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000707193
Data înregistrării
30 decembrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9311 — Activităţi ale bazelor sportive
Sediu social
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. STADION, NR.3, SALA DE SPORT MULTIFUNCȚIONALĂ ERŐSS ZSOLT ARÉNA

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2021 nu apare depus Termenul legal pentru 2021 a fost 30 mai 2022, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.622 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19,7%
Profitul, față de anul trecut
-99,1%
Creștere anuală compusă
+61,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.02%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.62 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.02%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare45.5%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință19.74%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA662022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate264.669lei
I2Active circulante734.797lei
I3Stocuri19.164lei
I4Creanțe527.374lei
I5Casa și conturi la bănci188.259lei
I6Cheltuieli în avans50lei

Pasiv

I7Datorii454.774lei
I8Venituri în avans494.524lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri50.218lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.896.543lei
I14Venituri totale7.176.267lei
I15Cheltuieli totale7.175.486lei
I16Profit brut781lei
I18Profit net435lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați34

Indicatori · 2025

Marjă netă0,02%
Marjă brută0,04%
Rentabilitatea capitalurilor0,87%
Rentabilitatea activelor0,04%
Grad de îndatorare45,5%
Lichiditate curentă1,62
Cifră de afaceri pe salariat55.781lei
Fond de rulment280.023lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
19,74%
Creștere anuală compusă
61,42%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9311 Activități ale bazelor sportive

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.896.543 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 435 lei.
CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2021.
Câți angajați are CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
34 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 454.774 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9311 — Activităţi ale bazelor sportive.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .