ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.

Activă

5621 Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L. (CUI 45261782) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ, înregistrată la 22 noiembrie 2021, cu activitatea principală „activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente” (CAEN 5621).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.273.345 lei, profit net de 47.879 lei, datorii de 362.384 lei, capitaluri proprii de 146.012 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
64.35%
Solvabilitate
25.93%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.273.345lei

Venituri totale

2.489.639lei

Rezultat net

47.879lei

Datorii

362.384lei

Capitaluri proprii

146.012lei

Capital de lucru

28.164lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

227.335lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021001986249
Data înregistrării
22 noiembrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VICTORIEI, NR.47/47

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+89%
Profitul, față de anul trecut
-52,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.93%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.11%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare64.35%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință88.98%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate172.575lei
I2Active circulante390.548lei
I3Stocuri315.970lei
I4Creanțe60.778lei
I5Casa și conturi la bănci13.800lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii362.384lei
I8Venituri în avans54.727lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri146.012lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.273.345lei
I14Venituri totale2.489.639lei
I15Cheltuieli totale2.401.994lei
I16Profit brut87.645lei
I18Profit net47.879lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă2,11%
Marjă brută3,86%
Rentabilitatea capitalurilor32,79%
Rentabilitatea activelor8,5%
Grad de îndatorare64,35%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat227.335lei
Fond de rulment28.164lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
88,98%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.273.345 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 47.879 lei.
ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 362.384 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARDELEANS PERFECT EVENTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .