DELLIZZA21 S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

DELLIZZA21 S.R.L. (CUI 45172758) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Paşcani, IAŞI, înregistrată la 4 noiembrie 2021, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 905.743 lei, profit net de 18.366 lei, datorii de 34.046 lei, capitaluri proprii de 356.152 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
2.03%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

905.743lei

Venituri totale

955.783lei

Rezultat net

18.366lei

Datorii

34.046lei

Capitaluri proprii

356.152lei

Capital de lucru

331.503lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

226.436lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021003809223
Data înregistrării
4 noiembrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. MOLDOVEI, NR.1, BL.V1, ET.6, AP.20

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2021 nu apare depus Termenul legal pentru 2021 a fost 30 mai 2022, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.622 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,6%
Profitul, față de anul trecut
-55,1%
Creștere anuală compusă
+38%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate91.27%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate10.74 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.03%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare8.73%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință5.56%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA912022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate24.649lei
I2Active circulante365.549lei
I3Stocuri24.329lei
I4Creanțe281.002lei
I5Casa și conturi la bănci60.218lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii34.046lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri356.152lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă905.743lei
I14Venituri totale955.783lei
I15Cheltuieli totale933.969lei
I16Profit brut21.814lei
I18Profit net18.366lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă2,03%
Marjă brută2,41%
Rentabilitatea capitalurilor5,16%
Rentabilitatea activelor4,71%
Grad de îndatorare8,73%
Lichiditate curentă10,74
Cifră de afaceri pe salariat226.436lei
Fond de rulment331.503lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
5,56%
Creștere anuală compusă
37,98%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre DELLIZZA21 S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DELLIZZA21 S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 905.743 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 18.366 lei.
DELLIZZA21 S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DELLIZZA21 S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2021.
Câți angajați are DELLIZZA21 S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DELLIZZA21 S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 34.046 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DELLIZZA21 S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DELLIZZA21 S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DELLIZZA21 S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .