WOLF INTERTRANS S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

WOLF INTERTRANS S.R.L. (CUI 45129855) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Crevenicu Com. Crevenicu, TELEORMAN, înregistrată la 27 octombrie 2021, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 745.705 lei, pierdere netă de 36.212 lei, datorii de 410.522 lei, capitaluri proprii de 27.904 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 30 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

30

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

30 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Anul analizat s-a încheiat cu pierdere.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Profitabilitate
-4.86%
Lichiditate
0.13 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

745.705lei

Venituri totale

755.296lei

Rezultat net

-36.212lei

Datorii

410.522lei

Capitaluri proprii

27.904lei

Capital de lucru

-355.680lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

372.853lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J34/867/2021
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2021000867347
Data înregistrării
27 octombrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT CREVENICU COM. CREVENICU, STR. AGRICULTORILOR, NR.32

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2021 nu apare depus Termenul legal pentru 2021 a fost 30 mai 2022, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.622 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+36,9%
Profitul, față de anul trecut
-166,8%
Creștere anuală compusă
+78,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

30clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate6.57%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.13 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate-4.86%

    Anul s-a încheiat cu pierdere.

  • Îndatorare96.71%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință36.9%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA302022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate369.645lei
I2Active circulante54.842lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe22.636lei
I5Casa și conturi la bănci32.206lei
I6Cheltuieli în avans13.939lei

Pasiv

I7Datorii410.522lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri27.904lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă745.705lei
I14Venituri totale755.296lei
I15Cheltuieli totale791.508lei
I16Profit brut0lei
I18Profit net0lei
I19Pierdere netă36.212lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă-4,86%
Marjă brută-4,86%
Rentabilitatea capitalurilor-129,77%
Rentabilitatea activelor-8,53%
Grad de îndatorare96,71%
Lichiditate curentă0,13
Cifră de afaceri pe salariat372.853lei
Fond de rulment-355.680lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
36,9%
Creștere anuală compusă
78,89%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre WOLF INTERTRANS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WOLF INTERTRANS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 745.705 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost -36.212 lei.
WOLF INTERTRANS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WOLF INTERTRANS S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2021.
Câți angajați are WOLF INTERTRANS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WOLF INTERTRANS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 410.522 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WOLF INTERTRANS S.R.L.?
30 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WOLF INTERTRANS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WOLF INTERTRANS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .