365 SHOE CLEANER S.R.L.

Activă

9523 Repararea încălţămintei şi a articolelor din piele

365 SHOE CLEANER S.R.L. (CUI 45117168) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Jebel Com. Jebel, TIMIŞ, înregistrată la 26 octombrie 2021, cu activitatea principală „repararea încălţămintei şi a articolelor din piele” (CAEN 9523).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 572.072 lei, profit net de 101.287 lei, datorii de 33.567 lei, capitaluri proprii de 98.716 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

572.072lei

Venituri totale

574.361lei

Rezultat net

101.287lei

Datorii

33.567lei

Capitaluri proprii

98.716lei

Capital de lucru

92.634lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

286.036lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/4288/2021
Data înregistrării
26 octombrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9523 — Repararea încălţămintei şi a articolelor din piele
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT JEBEL COM. JEBEL, NR.1125A, ANEXA 1, CAMERA 3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,3%
Profitul, față de anul trecut
+31,3%
Creștere anuală compusă
+251,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate74.62%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.76 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate17.71%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare25.38%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință15.31%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9820212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.082lei
I2Active circulante126.201lei
I3Stocuri2.919lei
I4Creanțe82.316lei
I5Casa și conturi la bănci40.966lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii33.567lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri98.716lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă572.072lei
I14Venituri totale574.361lei
I15Cheltuieli totale461.893lei
I16Profit brut112.468lei
I18Profit net101.287lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă17,71%
Marjă brută19,66%
Rentabilitatea capitalurilor102,6%
Rentabilitatea activelor76,57%
Grad de îndatorare25,38%
Lichiditate curentă3,76
Cifră de afaceri pe salariat286.036lei
Fond de rulment92.634lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
15,31%
Creștere anuală compusă
251,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9523 Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre 365 SHOE CLEANER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 572.072 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 101.287 lei.
365 SHOE CLEANER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 33.567 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
365 SHOE CLEANER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are 365 SHOE CLEANER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9523 — Repararea încălţămintei şi a articolelor din piele.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .