GO INSTAL S.R.L.

Activă

7112 Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

GO INSTAL S.R.L. (CUI 44984528) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA, înregistrată la 29 septembrie 2021, cu activitatea principală „activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea” (CAEN 7112).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 883.616 lei, profit net de 86.523 lei, datorii de 363.297 lei, capitaluri proprii de 86.763 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
66.72%
Solvabilitate
15.94%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

883.616lei

Venituri totale

929.041lei

Rezultat net

86.523lei

Datorii

363.297lei

Capitaluri proprii

86.763lei

Capital de lucru

65.997lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

220.904lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J19/533/2021
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2021000533190
Data înregistrării
29 septembrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sediu social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, INT. TINERETULUI, NR.8, AP.24

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+68,4%
Profitul, față de anul trecut
-24,8%
Creștere anuală compusă
+120,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.94%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.18 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.79%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare66.72%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință68.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate115.183lei
I2Active circulante429.294lei
I3Stocuri157lei
I4Creanțe348.872lei
I5Casa și conturi la bănci80.265lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii363.297lei
I8Venituri în avans94.417lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri86.763lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă883.616lei
I14Venituri totale929.041lei
I15Cheltuieli totale821.441lei
I16Profit brut107.600lei
I18Profit net86.523lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă9,79%
Marjă brută12,18%
Rentabilitatea capitalurilor99,72%
Rentabilitatea activelor15,89%
Grad de îndatorare66,72%
Lichiditate curentă1,18
Cifră de afaceri pe salariat220.904lei
Fond de rulment65.997lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
68,4%
Creștere anuală compusă
120,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre GO INSTAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GO INSTAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 883.616 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 86.523 lei.
GO INSTAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GO INSTAL S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are GO INSTAL S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GO INSTAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 363.297 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GO INSTAL S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GO INSTAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GO INSTAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .