GRS MIREMA MOB S.R.L.

Activă

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

GRS MIREMA MOB S.R.L. (CUI 44962864) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Băleni Sârbi Com. Băleni, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 24 septembrie 2021, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă n.c.a.” (CAEN 3109).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 245.670 lei, profit net de 3.121 lei, datorii de 79.816 lei, capitaluri proprii de 51.404 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.99 x
Profitabilitate
1.27%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

245.670lei

Venituri totale

245.670lei

Rezultat net

3.121lei

Datorii

79.816lei

Capitaluri proprii

51.404lei

Capital de lucru

-1.173lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

122.835lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J15/1484/2021
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2021001484152
Data înregistrării
24 septembrie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BĂLENI SÂRBI COM. BĂLENI, ŞOS. NUCETULUI, NR.190BIS

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+36,4%
Profitul, față de anul trecut
-95,6%
Creștere anuală compusă
+135,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.17%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.99 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.27%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare60.83%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință36.36%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6520212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate52.577lei
I2Active circulante78.643lei
I3Stocuri73.915lei
I4Creanțe787lei
I5Casa și conturi la bănci3.941lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii79.816lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri51.404lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă245.670lei
I14Venituri totale245.670lei
I15Cheltuieli totale240.461lei
I16Profit brut5.209lei
I18Profit net3.121lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă1,27%
Marjă brută2,12%
Rentabilitatea capitalurilor6,07%
Rentabilitatea activelor2,38%
Grad de îndatorare60,83%
Lichiditate curentă0,99
Cifră de afaceri pe salariat122.835lei
Fond de rulment-1.173lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
36,36%
Creștere anuală compusă
135,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre GRS MIREMA MOB S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GRS MIREMA MOB S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 245.670 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.121 lei.
GRS MIREMA MOB S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GRS MIREMA MOB S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are GRS MIREMA MOB S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GRS MIREMA MOB S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 79.816 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GRS MIREMA MOB S.R.L.?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GRS MIREMA MOB S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GRS MIREMA MOB S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .