RADMIRI S.R.L.
Activă5320 Alte activităţi poştale şi de curier
RADMIRI S.R.L. (CUI 44950975) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 23 septembrie 2021, cu activitatea principală „alte activităţi poştale şi de curier” (CAEN 5320).
A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.334.226 lei, profit net de 9.650 lei, datorii de 193.728 lei, capitaluri proprii de 129.277 lei, 3 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 5 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Profitabilitate
- 0.22%
- Lichiditate
- 1.28 x
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
4.334.226lei
Venituri totale
4.343.032lei
Rezultat net
9.650lei
Datorii
193.728lei
Capitaluri proprii
129.277lei
Capital de lucru
54.614lei
Salariați
3
Cifră de afaceri pe salariat
1.444.742lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2021001028381
- Data înregistrării
- 23 septembrie 2021
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 5320 — Alte activităţi poştale şi de curier
- Sediu social
- JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA PRIMĂVERII, NR.6, BL.B2, SC.A, AP.18
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2021–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +154,9%
- Profitul, față de anul trecut
- +215,2%
- Creștere anuală compusă
- +287,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate40.02%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.28 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate0.22%
Marjă netă foarte subțire.
- Îndatorare59.98%
Îndatorare moderată.
- Tendință154.9%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2021–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 154,9%
- Creștere anuală compusă
- 287,26%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea H · Transport și depozitare
5320 Alte activități poștale și de curier
Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea
- TEMELIE ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55812765 · Mun. Râmnicu Vâlcea · înființată 06.11.2026PFA
- IORDACHE ŞTEFAN-ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55804975 · Mun. Râmnicu Vâlcea · înființată 05.11.2026PFA
- SĂRARU GHEORGHE-PĂROŞANU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55798105 · Mun. Râmnicu Vâlcea · înființată 04.11.2026PFA
- BELDIMAN N.EMANUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55783457 · Sat Olteni Com. Bujoreni · înființată 02.11.2026PFA
- NEACŞA FLORIAN-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55786313 · Mun. Râmnicu Vâlcea · înființată 02.11.2026PFA
- ANASTASIA CURIER S.R.L. CUI 55767362 · Sat Vlăduleşti Com. Stoileşti · înființată 28.10.2026SRL
Întrebări despre RADMIRI S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are RADMIRI S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.334.226 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.650 lei.
- RADMIRI S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus RADMIRI S.R.L.?
- 5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
- Câți angajați are RADMIRI S.R.L.?
- 3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are RADMIRI S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 193.728 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are RADMIRI S.R.L.?
- 75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- RADMIRI S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are RADMIRI S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 5320 — Alte activităţi poştale şi de curier.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .