LIAHIM LEARN S.R.L.

Activă

8560 Activităţi de servicii suport pentru învăţământ

LIAHIM LEARN S.R.L. (CUI 44678901) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi, MARAMUREŞ, înregistrată la 2 august 2021, cu activitatea principală „activităţi de servicii suport pentru învăţământ” (CAEN 8560).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 224.024 lei, profit net de 191 lei, datorii de 5.253 lei, capitaluri proprii de 24.520 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.09%
Tendință
-10.16%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

224.024lei

Venituri totale

229.069lei

Rezultat net

191lei

Datorii

5.253lei

Capitaluri proprii

24.520lei

Capital de lucru

14.141lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

224.024lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J24/1291/2021
Data înregistrării
2 august 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
8560 — Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, SAT SATU NOU DE JOS COM. GROŞI, STR. ŞCOLII, NR.65A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-10,2%
Profitul, față de anul trecut
-98,2%
Creștere anuală compusă
+39,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate82.36%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.69 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.09%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare17.64%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-10.16%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8220212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.379lei
I2Active circulante19.394lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci19.394lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii5.253lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri24.520lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă224.024lei
I14Venituri totale229.069lei
I15Cheltuieli totale226.703lei
I16Profit brut2.366lei
I18Profit net191lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,09%
Marjă brută1,06%
Rentabilitatea capitalurilor0,78%
Rentabilitatea activelor0,64%
Grad de îndatorare17,64%
Lichiditate curentă3,69
Cifră de afaceri pe salariat224.024lei
Fond de rulment14.141lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
-10,16%
Creștere anuală compusă
39,65%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre LIAHIM LEARN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LIAHIM LEARN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 224.024 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 191 lei.
LIAHIM LEARN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LIAHIM LEARN S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are LIAHIM LEARN S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LIAHIM LEARN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.253 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LIAHIM LEARN S.R.L.?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LIAHIM LEARN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LIAHIM LEARN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8560 — Activităţi de servicii suport pentru învăţământ.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .