NATURFORMA S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

NATURFORMA S.R.L. (CUI 44520048) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bodoc Com. Bodoc, COVASNA, înregistrată la 30 iunie 2021, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 297.952 lei, profit net de 632 lei, datorii de 225.390 lei, capitaluri proprii de 69.305 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.21%
Solvabilitate
16.27%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

297.952lei

Venituri totale

359.829lei

Rezultat net

632lei

Datorii

225.390lei

Capitaluri proprii

69.305lei

Capital de lucru

15.961lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

99.317lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J14/261/2021
Data înregistrării
30 iunie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. COVASNA, SAT BODOC COM. BODOC, BODOC, NR.49

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+28,6%
Profitul, față de anul trecut
-37,6%
Creștere anuală compusă
+48,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.27%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.07 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.21%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare52.9%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință28.64%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate184.678lei
I2Active circulante241.351lei
I3Stocuri11.778lei
I4Creanțe210.057lei
I5Casa și conturi la bănci19.516lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii225.390lei
I8Venituri în avans131.334lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri69.305lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă297.952lei
I14Venituri totale359.829lei
I15Cheltuieli totale359.070lei
I16Profit brut759lei
I18Profit net632lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă0,21%
Marjă brută0,25%
Rentabilitatea capitalurilor0,91%
Rentabilitatea activelor0,15%
Grad de îndatorare52,9%
Lichiditate curentă1,07
Cifră de afaceri pe salariat99.317lei
Fond de rulment15.961lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
28,64%
Creștere anuală compusă
48,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre NATURFORMA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NATURFORMA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 297.952 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 632 lei.
NATURFORMA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NATURFORMA S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are NATURFORMA S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NATURFORMA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 225.390 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NATURFORMA S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NATURFORMA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NATURFORMA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .