HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L. (CUI 44488877) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Focşani, VRANCEA, înregistrată la 24 iunie 2021, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 279.674 lei, profit net de 45.032 lei, datorii de 116.317 lei, capitaluri proprii de 50.638 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.31 x
Îndatorare
69.67%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

279.674lei

Venituri totale

279.685lei

Rezultat net

45.032lei

Datorii

116.317lei

Capitaluri proprii

50.638lei

Capital de lucru

-80.463lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

279.674lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000683398
Data înregistrării
24 iunie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ARH. ION MINCU, BL.12, ET.1, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+67,5%
Profitul, față de anul trecut
+164,3%
Creștere anuală compusă
+83,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate30.33%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.31 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate16.1%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare69.67%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință67.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6720212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate131.101lei
I2Active circulante35.854lei
I3Stocuri633lei
I4Creanțe13.165lei
I5Casa și conturi la bănci22.056lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii116.317lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri50.638lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă279.674lei
I14Venituri totale279.685lei
I15Cheltuieli totale226.581lei
I16Profit brut53.104lei
I18Profit net45.032lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă16,1%
Marjă brută18,99%
Rentabilitatea capitalurilor88,93%
Rentabilitatea activelor26,97%
Grad de îndatorare69,67%
Lichiditate curentă0,31
Cifră de afaceri pe salariat279.674lei
Fond de rulment-80.463lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
67,45%
Creștere anuală compusă
83,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 279.674 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.032 lei.
HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 116.317 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HCM ANDREI FUNPLACE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .