LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

LUNA CLEANING MAGIC S.R.L. (CUI 44045713) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 2 aprilie 2021, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 26.501.638 lei, profit net de 6.608.480 lei, datorii de 6.583.487 lei, capitaluri proprii de 6.626.507 lei, 50 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

26.501.638lei

Venituri totale

26.567.155lei

Rezultat net

6.608.480lei

Datorii

6.583.487lei

Capitaluri proprii

6.626.507lei

Capital de lucru

6.057.693lei

Salariați

50

Cifră de afaceri pe salariat

530.033lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021001661126
Data înregistrării
2 aprilie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BUCURA, NR.28A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+25,9%
Profitul, față de anul trecut
+27,6%
Creștere anuală compusă
+94,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.61%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.92 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate24.94%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare48.29%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință25.85%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9320212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate991.237lei
I2Active circulante12.641.180lei
I3Stocuri124.743lei
I4Creanțe12.294.111lei
I5Casa și conturi la bănci222.326lei
I6Cheltuieli în avans5.724lei

Pasiv

I7Datorii6.583.487lei
I8Venituri în avans428.147lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.626.507lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă26.501.638lei
I14Venituri totale26.567.155lei
I15Cheltuieli totale18.857.863lei
I16Profit brut7.709.292lei
I18Profit net6.608.480lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați50

Indicatori · 2025

Marjă netă24,94%
Marjă brută29,09%
Rentabilitatea capitalurilor99,73%
Rentabilitatea activelor48,48%
Grad de îndatorare48,29%
Lichiditate curentă1,92
Cifră de afaceri pe salariat530.033lei
Fond de rulment6.057.693lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
25,85%
Creștere anuală compusă
94,3%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 26.501.638 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.608.480 lei.
LUNA CLEANING MAGIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
50 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.583.487 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LUNA CLEANING MAGIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LUNA CLEANING MAGIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .