ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L. (CUI 43747787) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Ocnele Mari, VÂLCEA, înregistrată la 16 februarie 2021, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.284.704 lei, profit net de 609.145 lei, datorii de 1.138.441 lei, capitaluri proprii de 782.598 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
21.03%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.284.704lei

Venituri totale

1.289.137lei

Rezultat net

609.145lei

Datorii

1.138.441lei

Capitaluri proprii

782.598lei

Capital de lucru

870.574lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

428.235lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000218381
Data înregistrării
16 februarie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, ORŞ. OCNELE MARI, STR. VALEA BRADULUI, NR.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+314,5%
Profitul, față de anul trecut
+620,4%
Creștere anuală compusă
+258,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.03%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.76 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate47.42%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare30.6%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință314.46%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9120212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.711.732lei
I2Active circulante2.009.015lei
I3Stocuri306lei
I4Creanțe1.895.807lei
I5Casa și conturi la bănci112.902lei
I6Cheltuieli în avans5.303lei

Pasiv

I7Datorii1.138.441lei
I8Venituri în avans1.805.011lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri782.598lei
I11Capital subscris vărsat4.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.284.704lei
I14Venituri totale1.289.137lei
I15Cheltuieli totale579.665lei
I16Profit brut709.472lei
I18Profit net609.145lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă47,42%
Marjă brută55,22%
Rentabilitatea capitalurilor77,84%
Rentabilitatea activelor16,37%
Grad de îndatorare30,6%
Lichiditate curentă1,76
Cifră de afaceri pe salariat428.235lei
Fond de rulment870.574lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
314,46%
Creștere anuală compusă
258,82%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.284.704 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 609.145 lei.
ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.138.441 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .