V EVENTS CREATION S.R.L.

Activă

8230 Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor

V EVENTS CREATION S.R.L. (CUI 43652920) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 2 februarie 2021, cu activitatea principală „activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor” (CAEN 8230).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.351.995 lei, profit net de 736.671 lei, datorii de 1.342.042 lei, capitaluri proprii de 763.683 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.88 x
Îndatorare
63.73%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.351.995lei

Venituri totale

3.370.425lei

Rezultat net

736.671lei

Datorii

1.342.042lei

Capitaluri proprii

763.683lei

Capital de lucru

-163.807lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.675.998lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/251/2021
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2021000251052
Data înregistrării
2 februarie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
8230 — Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. EPISCOP DR. VASILE COMAN, NR.3, BL.2, SC.B, ET.7, AP.55

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+92,6%
Profitul, față de anul trecut
+306,1%
Creștere anuală compusă
+173,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.27%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.88 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate21.98%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare63.73%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință92.64%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate927.490lei
I2Active circulante1.178.235lei
I3Stocuri29.886lei
I4Creanțe1.102.093lei
I5Casa și conturi la bănci46.256lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.342.042lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri763.683lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.351.995lei
I14Venituri totale3.370.425lei
I15Cheltuieli totale2.454.917lei
I16Profit brut915.508lei
I18Profit net736.671lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă21,98%
Marjă brută27,31%
Rentabilitatea capitalurilor96,46%
Rentabilitatea activelor34,98%
Grad de îndatorare63,73%
Lichiditate curentă0,88
Cifră de afaceri pe salariat1,68 mil.lei
Fond de rulment-163.807lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
92,64%
Creștere anuală compusă
173,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre V EVENTS CREATION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are V EVENTS CREATION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.351.995 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 736.671 lei.
V EVENTS CREATION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus V EVENTS CREATION S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are V EVENTS CREATION S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are V EVENTS CREATION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.342.042 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are V EVENTS CREATION S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
V EVENTS CREATION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are V EVENTS CREATION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8230 — Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .