MAPOGO SECURITY S.R.L.

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

MAPOGO SECURITY S.R.L. (CUI 43651410) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Panticeu Com. Panticeu, CLUJ, înregistrată la 1 februarie 2021, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.999.784 lei, profit net de 2.177.056 lei, datorii de 227.259 lei, capitaluri proprii de 8.725.073 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.999.784lei

Venituri totale

4.382.556lei

Rezultat net

2.177.056lei

Datorii

227.259lei

Capitaluri proprii

8.725.073lei

Capital de lucru

4.360.253lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

333.309lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000466128
Data înregistrării
1 februarie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. CLUJ, SAT PANTICEU COM. PANTICEU, PANTICEU, NR.63

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19,6%
Profitul, față de anul trecut
+3.824,3%
Creștere anuală compusă
+0,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate67.29%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate20.19 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate72.57%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare1.75%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință19.62%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9820212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate8.379.106lei
I2Active circulante4.587.512lei
I3Stocuri1.358.952lei
I4Creanțe268lei
I5Casa și conturi la bănci254.879lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii227.259lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane4.014.286lei
I10Capitaluri8.725.073lei
I11Capital subscris vărsat5.102.500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.999.784lei
I14Venituri totale4.382.556lei
I15Cheltuieli totale2.205.490lei
I16Profit brut2.177.066lei
I18Profit net2.177.056lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă72,57%
Marjă brută72,57%
Rentabilitatea capitalurilor24,95%
Rentabilitatea activelor16,79%
Grad de îndatorare1,75%
Lichiditate curentă20,19
Cifră de afaceri pe salariat333.309lei
Fond de rulment4.360.253lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
19,62%
Creștere anuală compusă
0,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre MAPOGO SECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MAPOGO SECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.999.784 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.177.056 lei.
MAPOGO SECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MAPOGO SECURITY S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are MAPOGO SECURITY S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MAPOGO SECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 227.259 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MAPOGO SECURITY S.R.L.?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MAPOGO SECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MAPOGO SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .