DRAST GYM S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

DRAST GYM S.R.L. (CUI 43596412) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 21 ianuarie 2021, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 464.443 lei, profit net de 1.568 lei, datorii de 454.994 lei, capitaluri proprii de 74.525 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

46

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.38 x
Îndatorare
85.93%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

464.443lei

Venituri totale

564.443lei

Rezultat net

1.568lei

Datorii

454.994lei

Capitaluri proprii

74.525lei

Capital de lucru

-284.208lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

116.111lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2/120/2021
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J02/120/2021
Data înregistrării
21 ianuarie 2021

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. INDEPENDENŢEI, NR.7-9, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+24,4%
Profitul, față de anul trecut
-97,3%
Creștere anuală compusă
+13,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

46clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate14.07%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.38 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.34%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare85.93%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință24.43%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4620212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate358.733lei
I2Active circulante170.786lei
I3Stocuri144.443lei
I4Creanțe12.822lei
I5Casa și conturi la bănci13.521lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii454.994lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri74.525lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă464.443lei
I14Venituri totale564.443lei
I15Cheltuieli totale562.121lei
I16Profit brut2.322lei
I18Profit net1.568lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,34%
Marjă brută0,5%
Rentabilitatea capitalurilor2,1%
Rentabilitatea activelor0,3%
Grad de îndatorare85,93%
Lichiditate curentă0,38
Cifră de afaceri pe salariat116.111lei
Fond de rulment-284.208lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
24,43%
Creștere anuală compusă
13,43%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre DRAST GYM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DRAST GYM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 464.443 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.568 lei.
DRAST GYM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DRAST GYM S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are DRAST GYM S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DRAST GYM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 454.994 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DRAST GYM S.R.L.?
46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DRAST GYM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DRAST GYM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .