POPULAR & EASY S.R.L.

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

POPULAR & EASY S.R.L. (CUI 43500514) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI, înregistrată la 29 decembrie 2020, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 22.800 lei, profit net de 3 lei, datorii de 74.076 lei, capitaluri proprii de -73.675 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 23 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

23

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

23 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Solvabilitate
-1317.51%
Îndatorare
1324.68%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

22.800lei

Venituri totale

31.816lei

Rezultat net

3lei

Datorii

74.076lei

Capitaluri proprii

-73.675lei

Capital de lucru

-73.699lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000614256
Data înregistrării
29 decembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. PLEVNEI, NR.37, CLĂDIREA C1. CAMERA 10, ET.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+42,5%
Profitul, față de anul trecut
+100,1%
Creștere anuală compusă
+6,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

23clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate-1317.51%

    Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.

  • Lichiditate0.01 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.01%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare1324.68%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință42.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA2320212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.215lei
I2Active circulante377lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci377lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii74.076lei
I8Venituri în avans5.191lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri-73.675lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă22.800lei
I14Venituri totale31.816lei
I15Cheltuieli totale31.813lei
I16Profit brut3lei
I18Profit net3lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă0,01%
Marjă brută0,01%
Rentabilitatea capitalurilor-0%
Rentabilitatea activelor0,05%
Grad de îndatorare1.324,68%
Lichiditate curentă0,01
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-73.699lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
42,5%
Creștere anuală compusă
6,69%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre POPULAR & EASY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are POPULAR & EASY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 22.800 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3 lei.
POPULAR & EASY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus POPULAR & EASY S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are POPULAR & EASY S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are POPULAR & EASY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 74.076 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are POPULAR & EASY S.R.L.?
23 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
POPULAR & EASY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are POPULAR & EASY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .