INDEMINAREA PRODCOM SRL
Activă4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Com. Livezile, BISTRIŢA-NĂSĂUD, înregistrată la 21 iulie 1993, cu activitatea principală „lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (CAEN 4100).
A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 115.618.701 lei, profit net de 11.895.144 lei, datorii de 64.438.135 lei, capitaluri proprii de 40.064.827 lei, 189 de salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 18 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.65 x
- Îndatorare
- 60.37%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
115.618.701lei
Venituri totale
143.127.327lei
Rezultat net
11.895.144lei
Datorii
64.438.135lei
Capitaluri proprii
40.064.827lei
Capital de lucru
-22.764.015lei
Salariați
189
Cifră de afaceri pe salariat
611.739lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J06/734/1993
- Nr. registrul comerțului, forma nouă
- J1993000734066
- Data înregistrării
- 21 iulie 1993
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Sediu social
- JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, COM. LIVEZILE, , NR.309/J
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2008–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +18,4%
- Profitul, față de anul trecut
- +105,6%
- Creștere anuală compusă
- +21,5%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate37.53%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate0.65 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate10.29%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare60.37%
Îndatorare ridicată.
- Tendință18.36%
Cifra de afaceri a crescut.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2008–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 18,36%
- Creștere anuală compusă
- 21,5%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea F · Construcții
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cele mai nou înregistrate în județul Bistrița-Năsăud
- FASTFORM BUILD GRUP S.R.L. CUI 55731172 · Sat Corvineşti Com. Matei · înființată 20.10.2026SRL
- HARBAU BUILDING S.R.L. CUI 55719276 · Mun. Bistriţa · înființată 16.10.2026TVASRL
- BTV CONSTRUCION S.R.L. CUI 55706764 · Sat Budacu de Jos Com. Budacu de Jos · înființată 14.10.2026SRL
- HNG LUCA CONSTRUCT S.R.L. CUI 55659409 · Sat Tureac Com. Tiha Bârgăului · înființată 02.10.2026SRL
- FAŢADE EXPERT BÎZGĂ S.R.L. CUI 55593746 · Orş. Năsăud · înființată 17.09.2026TVASRL
- MADIS CONSTRUCT S.R.L. CUI 55588120 · Sat Bistriţa Bârgăului Com. Bistriţa Bârgăului · înființată 16.09.2026SRL
Întrebări despre INDEMINAREA PRODCOM SRL
- Ce cifră de afaceri are INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 115.618.701 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.895.144 lei.
- INDEMINAREA PRODCOM SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- 18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
- Câți angajați are INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- 189 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 64.438.135 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- 75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- INDEMINAREA PRODCOM SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are INDEMINAREA PRODCOM SRL?
- Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .