HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.

Inactivă

9039 Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică

HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L. (CUI 43436586) este o societate comercială cu răspundere limitată inactiva, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 10 decembrie 2020, cu activitatea principală „alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică” (CAEN 9039).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.922.901 lei, profit net de 170.898 lei, datorii de 10.714.033 lei, capitaluri proprii de 1.025.708 lei, 11 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 38 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

38

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

38 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Tendință
-20.56%
Îndatorare
85.14%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.922.901lei

Venituri totale

11.902.230lei

Rezultat net

170.898lei

Datorii

10.714.033lei

Capitaluri proprii

1.025.708lei

Capital de lucru

-2.960.663lei

Salariați

11

Cifră de afaceri pe salariat

902.082lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Inactivă
Nr. registrul comerțului
J40/17073/2020
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2020017073400
Data înregistrării
10 decembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
9039 — Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ION GHICA, NR.13, ET.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-20,6%
Profitul, față de anul trecut
+83,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

38clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate8.15%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.72 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.72%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare85.14%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-20.56%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA38202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.830.572lei
I2Active circulante7.753.370lei
I3Stocuri1.771.946lei
I4Creanțe5.968.880lei
I5Casa și conturi la bănci12.544lei
I6Cheltuieli în avans199.308lei

Pasiv

I7Datorii10.714.033lei
I8Venituri în avans916.046lei
I9Provizioane127.463lei
I10Capitaluri1.025.708lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.922.901lei
I14Venituri totale11.902.230lei
I15Cheltuieli totale11.731.332lei
I16Profit brut170.898lei
I18Profit net170.898lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați11

Indicatori · 2025

Marjă netă1,72%
Marjă brută1,72%
Rentabilitatea capitalurilor16,66%
Rentabilitatea activelor1,36%
Grad de îndatorare85,14%
Lichiditate curentă0,72
Cifră de afaceri pe salariat902.082lei
Fond de rulment-2.960.663lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
-20,56%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9039 Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.922.901 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 170.898 lei.
HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca inactiva. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
11 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.714.033 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
38 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca inactiva. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HEADLINE MANAGEMENT AGENCY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9039 — Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .