VENDO FISHING S.R.L.

Activă

9319 Alte activităţi sportive

VENDO FISHING S.R.L. (CUI 43417495) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 7 decembrie 2020, cu activitatea principală „alte activităţi sportive” (CAEN 9319).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 978.894 lei, profit net de 40.286 lei, datorii de 631.978 lei, capitaluri proprii de 173.060 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
78.88%
Solvabilitate
21.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

978.894lei

Venituri totale

1.038.662lei

Rezultat net

40.286lei

Datorii

631.978lei

Capitaluri proprii

173.060lei

Capital de lucru

52.447lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

489.447lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/3646/2020
Data înregistrării
7 decembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
9319 — Alte activităţi sportive
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, NR.12, BL.A20, ET.3, AP.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,9%
Profitul, față de anul trecut
+113,9%
Creștere anuală compusă
+42,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.6%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.12%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare78.88%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință4.9%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6920212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate116.758lei
I2Active circulante684.425lei
I3Stocuri664.921lei
I4Creanțe10.961lei
I5Casa și conturi la bănci8.543lei
I6Cheltuieli în avans3.855lei

Pasiv

I7Datorii631.978lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri173.060lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă978.894lei
I14Venituri totale1.038.662lei
I15Cheltuieli totale976.659lei
I16Profit brut62.003lei
I18Profit net40.286lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă4,12%
Marjă brută6,33%
Rentabilitatea capitalurilor23,28%
Rentabilitatea activelor5,03%
Grad de îndatorare78,88%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat489.447lei
Fond de rulment52.447lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
4,9%
Creștere anuală compusă
42,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9319 Alte activități sportive n.c.a

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre VENDO FISHING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VENDO FISHING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 978.894 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 40.286 lei.
VENDO FISHING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VENDO FISHING S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are VENDO FISHING S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VENDO FISHING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 631.978 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VENDO FISHING S.R.L.?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VENDO FISHING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VENDO FISHING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9319 — Alte activităţi sportive.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .