PITCH N DECIBELS S.R.L.

Activă

9002 Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)

PITCH N DECIBELS S.R.L. (CUI 43400159) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Zăneşti Com. Zăneşti, NEAMŢ, înregistrată la 2 decembrie 2020, cu activitatea principală „activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)” (CAEN 9002).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 288.075 lei, profit net de 107.493 lei, datorii de 78.316 lei, capitaluri proprii de 138.536 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.4 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

288.075lei

Venituri totale

300.651lei

Rezultat net

107.493lei

Datorii

78.316lei

Capitaluri proprii

138.536lei

Capital de lucru

31.231lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

144.038lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J27/1042/2020
Data înregistrării
2 decembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
9002 — Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. NEAMŢ, SAT ZĂNEŞTI COM. ZĂNEŞTI, STR. VIILOR, NR.631

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+137,5%
Profitul, față de anul trecut
+604,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.24%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.4 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate37.31%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare27.27%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință137.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA86202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate177.658lei
I2Active circulante109.547lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe83.886lei
I5Casa și conturi la bănci25.661lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii78.316lei
I8Venituri în avans70.353lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri138.536lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă288.075lei
I14Venituri totale300.651lei
I15Cheltuieli totale190.276lei
I16Profit brut110.375lei
I18Profit net107.493lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă37,31%
Marjă brută38,31%
Rentabilitatea capitalurilor77,59%
Rentabilitatea activelor37,43%
Grad de îndatorare27,27%
Lichiditate curentă1,40
Cifră de afaceri pe salariat144.038lei
Fond de rulment31.231lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
137,5%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre PITCH N DECIBELS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PITCH N DECIBELS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 288.075 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 107.493 lei.
PITCH N DECIBELS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PITCH N DECIBELS S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are PITCH N DECIBELS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PITCH N DECIBELS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 78.316 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PITCH N DECIBELS S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PITCH N DECIBELS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PITCH N DECIBELS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9002 — Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .