LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.

Activă

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L. (CUI 43378230) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 25 noiembrie 2020, cu activitatea principală „fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)” (CAEN 1413).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021, 2022 și 2023. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 220.010 lei, profit net de 64.854 lei, datorii de 494.875 lei, capitaluri proprii de -36.928 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 34 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

34

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

34 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 42 de puncte, dar scorul e plafonat la 34: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Solvabilitate
-6.13%
Lichiditate
0.06 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

220.010lei

Venituri totale

271.594lei

Rezultat net

64.854lei

Datorii

494.875lei

Capitaluri proprii

-36.928lei

Capital de lucru

-465.557lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

220.010lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/983/2020
Data înregistrării
25 noiembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.36

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

3 bilanțuri nu apar depuse Nu găsim depuse situațiile financiare pe 2021, 2022 și 2023. Termenul legal pentru 2023 a fost 29 mai 2024, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 892 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 4.500 la 13.500 lei pentru toți cei 3 ani, fiecare exercițiu nedepus fiind o contravenție separată — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+72,4%
Profitul, față de anul trecut
+198,7%
Creștere anuală compusă
+72,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

34clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate-6.13%

    Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.

  • Lichiditate0.06 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate29.48%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare82.18%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință72.39%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate572.896lei
I2Active circulante29.318lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe200lei
I5Casa și conturi la bănci29.118lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii494.875lei
I8Venituri în avans144.267lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri-36.928lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă220.010lei
I14Venituri totale271.594lei
I15Cheltuieli totale205.229lei
I16Profit brut66.365lei
I18Profit net64.854lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă29,48%
Marjă brută30,16%
Rentabilitatea capitalurilor-175,62%
Rentabilitatea activelor10,77%
Grad de îndatorare82,18%
Lichiditate curentă0,06
Cifră de afaceri pe salariat220.010lei
Fond de rulment-465.557lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
72,39%
Creștere anuală compusă
72,39%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 220.010 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 64.854 lei.
LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2021, 2022 și 2023.
Câți angajați are LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 494.875 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
34 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LIVMARDAV OUTLOOK AUTO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .