APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.

Activă

4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43265648) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Mierea Com. Verneşti, BUZĂU, înregistrată la 30 octombrie 2020, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet” (CAEN 4791).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.837.707 lei, profit net de 260.765 lei, datorii de 2.120.940 lei, capitaluri proprii de 543.055 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
79.62%
Solvabilitate
20.38%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.837.707lei

Venituri totale

4.913.279lei

Rezultat net

260.765lei

Datorii

2.120.940lei

Capitaluri proprii

543.055lei

Capital de lucru

268.112lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000949101
Data înregistrării
30 octombrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Sediu social
JUD. BUZĂU, SAT MIEREA COM. VERNEŞTI, STR. IASOMIEI, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+87%
Profitul, față de anul trecut
+105,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.38%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.39%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare79.62%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință86.95%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA75202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate274.943lei
I2Active circulante2.389.052lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.431.567lei
I5Casa și conturi la bănci957.485lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.120.940lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri543.055lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.837.707lei
I14Venituri totale4.913.279lei
I15Cheltuieli totale4.612.024lei
I16Profit brut301.255lei
I18Profit net260.765lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă5,39%
Marjă brută6,23%
Rentabilitatea capitalurilor48,02%
Rentabilitatea activelor9,79%
Grad de îndatorare79,62%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment268.112lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
86,95%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.837.707 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 260.765 lei.
APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.120.940 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are APPA CENTERS ASSETS & MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .