DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

DENIS SI DENISA FOOD S.R.L. (CUI 43244955) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Batiz Orş. Călan, HUNEDOARA, înregistrată la 27 octombrie 2020, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.812.191 lei, profit net de 31.776 lei, datorii de 397.900 lei, capitaluri proprii de 130.913 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

52

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.48 x
Profitabilitate
1.75%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.812.191lei

Venituri totale

1.983.226lei

Rezultat net

31.776lei

Datorii

397.900lei

Capitaluri proprii

130.913lei

Capital de lucru

-205.044lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

201.355lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/1170/2020
Data înregistrării
27 octombrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, SAT BATIZ ORŞ. CĂLAN, BATIZ, NR.199

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+11,5%
Profitul, față de anul trecut
+339,4%
Creștere anuală compusă
+176,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

52clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.76%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.48 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate1.75%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare75.24%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință11.46%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA52202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate335.957lei
I2Active circulante192.856lei
I3Stocuri4.968lei
I4Creanțe69.529lei
I5Casa și conturi la bănci118.359lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii397.900lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri130.913lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.812.191lei
I14Venituri totale1.983.226lei
I15Cheltuieli totale1.945.468lei
I16Profit brut37.758lei
I18Profit net31.776lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă1,75%
Marjă brută2,08%
Rentabilitatea capitalurilor24,27%
Rentabilitatea activelor6,01%
Grad de îndatorare75,24%
Lichiditate curentă0,48
Cifră de afaceri pe salariat201.355lei
Fond de rulment-205.044lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
11,46%
Creștere anuală compusă
176,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.812.191 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 31.776 lei.
DENIS SI DENISA FOOD S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 397.900 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DENIS SI DENISA FOOD S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DENIS SI DENISA FOOD S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .