TOP SECURITY SERVICE SRL

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

TOP SECURITY SERVICE SRL (CUI 4307700) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 17 iulie 1993, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.563.563 lei, pierdere netă de 45.507 lei, datorii de 1.431.534 lei, capitaluri proprii de 170.974 lei, 121 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 42 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

42

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

42 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Anul analizat s-a încheiat cu pierdere.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Profitabilitate
-0.53%
Îndatorare
91.91%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.563.563lei

Venituri totale

8.585.788lei

Rezultat net

-45.507lei

Datorii

1.431.534lei

Capitaluri proprii

170.974lei

Capital de lucru

-173.829lei

Salariați

121

Cifră de afaceri pe salariat

70.773lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1993000755025
Data înregistrării
17 iulie 1993

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, PŢA. SÂRBEASCĂ, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5%
Profitul, față de anul trecut
-110,1%
Creștere anuală compusă
+6,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

42clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.98%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.88 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate-0.53%

    Anul s-a încheiat cu pierdere.

  • Îndatorare91.91%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință5.04%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA42200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate299.804lei
I2Active circulante1.257.705lei
I3Stocuri112.785lei
I4Creanțe860.779lei
I5Casa și conturi la bănci284.141lei
I6Cheltuieli în avans44.999lei

Pasiv

I7Datorii1.431.534lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri170.974lei
I11Capital subscris vărsat48.954lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.563.563lei
I14Venituri totale8.585.788lei
I15Cheltuieli totale8.619.031lei
I16Profit brut0lei
I18Profit net0lei
I19Pierdere netă45.507lei
I20Număr mediu de salariați121

Indicatori · 2025

Marjă netă-0,53%
Marjă brută-0,39%
Rentabilitatea capitalurilor-26,62%
Rentabilitatea activelor-2,92%
Grad de îndatorare91,91%
Lichiditate curentă0,88
Cifră de afaceri pe salariat70.773lei
Fond de rulment-173.829lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
5,04%
Creștere anuală compusă
6,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre TOP SECURITY SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are TOP SECURITY SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.563.563 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost -45.507 lei.
TOP SECURITY SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOP SECURITY SERVICE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TOP SECURITY SERVICE SRL?
121 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOP SECURITY SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.431.534 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOP SECURITY SERVICE SRL?
42 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOP SECURITY SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOP SECURITY SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .