INTEGRUM ARTCONT S.R.L.

Activă

6920 Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal

INTEGRUM ARTCONT S.R.L. (CUI 43012149) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 7 septembrie 2020, cu activitatea principală „activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal” (CAEN 6920).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.404.007 lei, profit net de 1.364.685 lei, datorii de 139.866 lei, capitaluri proprii de 1.364.925 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.404.007lei

Venituri totale

2.442.248lei

Rezultat net

1.364.685lei

Datorii

139.866lei

Capitaluri proprii

1.364.925lei

Capital de lucru

1.180.769lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

300.501lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020002065225
Data înregistrării
7 septembrie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. PRIMĂVERII, NR.13, CAMERA 1, BL.D1, SC.D, ET.1, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+50,5%
Profitul, față de anul trecut
+26,2%
Creștere anuală compusă
+75,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate90.71%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate9.44 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate56.77%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare9.29%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință50.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA100202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate184.156lei
I2Active circulante1.320.635lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.287.669lei
I5Casa și conturi la bănci32.966lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii139.866lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.364.925lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.404.007lei
I14Venituri totale2.442.248lei
I15Cheltuieli totale839.070lei
I16Profit brut1.603.178lei
I18Profit net1.364.685lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă56,77%
Marjă brută66,69%
Rentabilitatea capitalurilor99,98%
Rentabilitatea activelor90,69%
Grad de îndatorare9,29%
Lichiditate curentă9,44
Cifră de afaceri pe salariat300.501lei
Fond de rulment1.180.769lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
50,45%
Creștere anuală compusă
75,9%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre INTEGRUM ARTCONT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.404.007 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.364.685 lei.
INTEGRUM ARTCONT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 139.866 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INTEGRUM ARTCONT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INTEGRUM ARTCONT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .