INNOVA INTEGRATION S.R.L.

Activă

7111 Activităţi de arhitectură

INNOVA INTEGRATION S.R.L. (CUI 42981304) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 28 august 2020, cu activitatea principală „activităţi de arhitectură” (CAEN 7111).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 92.547.469 lei, profit net de 8.410.566 lei, datorii de 79.746.810 lei, capitaluri proprii de 9.024.869 lei, 30 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
89.86%
Solvabilitate
10.17%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

92.547.469lei

Venituri totale

102.056.386lei

Rezultat net

8.410.566lei

Datorii

79.746.810lei

Capitaluri proprii

9.024.869lei

Capital de lucru

3.208.864lei

Salariați

30

Cifră de afaceri pe salariat

3.084.916lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023008564408
Data înregistrării
28 august 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
7111 — Activităţi de arhitectură
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DANIEL DANIELOPOLU, NR.4-6, ET.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+589,9%
Profitul, față de anul trecut
+3.761,5%
Creștere anuală compusă
+421,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.17%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.04 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.09%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare89.86%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință589.86%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.787.641lei
I2Active circulante82.955.674lei
I3Stocuri25.044.204lei
I4Creanțe55.916.544lei
I5Casa și conturi la bănci1.994.926lei
I6Cheltuieli în avans31.620lei

Pasiv

I7Datorii79.746.810lei
I8Venituri în avans3.256lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri9.024.869lei
I11Capital subscris vărsat200.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă92.547.469lei
I14Venituri totale102.056.386lei
I15Cheltuieli totale92.407.881lei
I16Profit brut9.648.505lei
I18Profit net8.410.566lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați30

Indicatori · 2025

Marjă netă9,09%
Marjă brută10,43%
Rentabilitatea capitalurilor93,19%
Rentabilitatea activelor9,48%
Grad de îndatorare89,86%
Lichiditate curentă1,04
Cifră de afaceri pe salariat3,08 mil.lei
Fond de rulment3.208.864lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
589,86%
Creștere anuală compusă
421,47%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7111 Activități de arhitectură

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre INNOVA INTEGRATION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 92.547.469 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 8.410.566 lei.
INNOVA INTEGRATION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
30 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 79.746.810 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INNOVA INTEGRATION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INNOVA INTEGRATION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7111 — Activităţi de arhitectură.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .