YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

Activă

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42813912) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Isaccea, TULCEA, înregistrată la 23 iulie 2020, cu activitatea principală „transporturi rutiere de mărfuri” (CAEN 4941).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 17.870.524 lei, profit net de 199.355 lei, datorii de 7.756.222 lei, capitaluri proprii de 266.573 lei, 21 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 40 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

40

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

40 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.26 x
Îndatorare
98.87%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

17.870.524lei

Venituri totale

18.493.293lei

Rezultat net

199.355lei

Datorii

7.756.222lei

Capitaluri proprii

266.573lei

Capital de lucru

-5.774.360lei

Salariați

21

Cifră de afaceri pe salariat

850.977lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000324366
Data înregistrării
23 iulie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Sediu social
JUD. TULCEA, ORŞ. ISACCEA, STR. CRINULUI, NR.2, BL.85, SC.B, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,4%
Profitul, față de anul trecut
-40,6%
Creștere anuală compusă
+128,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

40clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.4%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.26 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate1.12%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.87%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință4.37%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA40202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.863.186lei
I2Active circulante1.981.862lei
I3Stocuri430.667lei
I4Creanțe3.783.164lei
I5Casa și conturi la bănci-2.231.969lei
I6Cheltuieli în avans177.747lei

Pasiv

I7Datorii7.756.222lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri266.573lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă17.870.524lei
I14Venituri totale18.493.293lei
I15Cheltuieli totale18.236.619lei
I16Profit brut256.674lei
I18Profit net199.355lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați21

Indicatori · 2025

Marjă netă1,12%
Marjă brută1,44%
Rentabilitatea capitalurilor74,78%
Rentabilitatea activelor2,54%
Grad de îndatorare98,87%
Lichiditate curentă0,26
Cifră de afaceri pe salariat850.977lei
Fond de rulment-5.774.360lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
4,37%
Creștere anuală compusă
128,46%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Cele mai nou înregistrate în județul Tulcea

Întrebări despre YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 17.870.524 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 199.355 lei.
YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
21 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.756.222 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
40 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .