C&C RELOCATION S.R.L.

Activă

4942 Servicii de mutare

C&C RELOCATION S.R.L. (CUI 42796447) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Braşov, BRAŞOV, înregistrată la 20 iulie 2020, cu activitatea principală „servicii de mutare” (CAEN 4942).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.066.453 lei, profit net de 76.521 lei, datorii de 223.398 lei, capitaluri proprii de 110.480 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.62 x
Îndatorare
68.4%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.066.453lei

Venituri totale

1.088.450lei

Rezultat net

76.521lei

Datorii

223.398lei

Capitaluri proprii

110.480lei

Capital de lucru

-85.283lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

177.742lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020001308088
Data înregistrării
20 iulie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4942 — Servicii de mutare
Sediu social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IOAN POPASU, NR.85, ET.2, AP.9

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+39,8%
Profitul, față de anul trecut
+489,3%
Creștere anuală compusă
+57,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate33.83%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.62 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate7.18%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare68.4%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință39.78%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA70202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate188.468lei
I2Active circulante138.115lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe52.886lei
I5Casa și conturi la bănci85.229lei
I6Cheltuieli în avans7.295lei

Pasiv

I7Datorii223.398lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri110.480lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.066.453lei
I14Venituri totale1.088.450lei
I15Cheltuieli totale984.179lei
I16Profit brut104.271lei
I18Profit net76.521lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă7,18%
Marjă brută9,78%
Rentabilitatea capitalurilor69,26%
Rentabilitatea activelor23,43%
Grad de îndatorare68,4%
Lichiditate curentă0,62
Cifră de afaceri pe salariat177.742lei
Fond de rulment-85.283lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
39,78%
Creștere anuală compusă
57,92%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4942 Servicii de mutare

Cele mai nou înregistrate în județul Brașov

Întrebări despre C&C RELOCATION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are C&C RELOCATION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.066.453 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 76.521 lei.
C&C RELOCATION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus C&C RELOCATION S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are C&C RELOCATION S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are C&C RELOCATION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 223.398 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are C&C RELOCATION S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
C&C RELOCATION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are C&C RELOCATION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4942 — Servicii de mutare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .