HOLZ-LEVY S.R.L.

Activă

4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

HOLZ-LEVY S.R.L. (CUI 42750857) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Belin Com. Belin, COVASNA, înregistrată la 9 iulie 2020, cu activitatea principală „lucrări de tâmplărie şi dulgherie” (CAEN 4332).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 20.849 lei, profit net de 11.368 lei, datorii de 54.399 lei, capitaluri proprii de -30.867 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 34 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

34

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

34 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 42 de puncte, dar scorul e plafonat la 34: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Solvabilitate
-52.4%
Lichiditate
0.43 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

20.849lei

Venituri totale

33.481lei

Rezultat net

11.368lei

Datorii

54.399lei

Capitaluri proprii

-30.867lei

Capital de lucru

-30.867lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J14/221/2020
Data înregistrării
9 iulie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Sediu social
JUD. COVASNA, SAT BELIN COM. BELIN, BELIN, NR.540

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+396,4%
Profitul, față de anul trecut
+413,2%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

34clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate-52.4%

    Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.

  • Lichiditate0.43 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate54.53%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare92.35%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință396.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA34202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate35.375lei
I2Active circulante23.532lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci23.532lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii54.399lei
I8Venituri în avans35.375lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri-30.867lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă20.849lei
I14Venituri totale33.481lei
I15Cheltuieli totale19.948lei
I16Profit brut13.533lei
I18Profit net11.368lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă54,53%
Marjă brută64,91%
Rentabilitatea capitalurilor-36,83%
Rentabilitatea activelor19,3%
Grad de îndatorare92,35%
Lichiditate curentă0,43
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-30.867lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
396,4%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre HOLZ-LEVY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HOLZ-LEVY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 20.849 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.368 lei.
HOLZ-LEVY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HOLZ-LEVY S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are HOLZ-LEVY S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HOLZ-LEVY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 54.399 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HOLZ-LEVY S.R.L.?
34 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HOLZ-LEVY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HOLZ-LEVY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .