NAIVE COMMUNITY S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

NAIVE COMMUNITY S.R.L. (CUI 42743051) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 8 iulie 2020, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 16.562.140 lei, profit net de 2.758.500 lei, datorii de 4.887.267 lei, capitaluri proprii de 2.759.618 lei, 45 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 73 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

73

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

73 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.64 x
Îndatorare
63.91%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

16.562.140lei

Venituri totale

16.888.109lei

Rezultat net

2.758.500lei

Datorii

4.887.267lei

Capitaluri proprii

2.759.618lei

Capital de lucru

-1.767.451lei

Salariați

45

Cifră de afaceri pe salariat

368.048lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020007664405
Data înregistrării
8 iulie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD I. C. BRĂTIANU, NR.36, ET.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+40,6%
Profitul, față de anul trecut
+2.642,4%
Creștere anuală compusă
+209,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

73clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.09%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.64 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate16.66%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare63.91%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință40.58%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA73202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.527.069lei
I2Active circulante3.119.816lei
I3Stocuri701.152lei
I4Creanțe1.079.565lei
I5Casa și conturi la bănci1.339.099lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.887.267lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.759.618lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă16.562.140lei
I14Venituri totale16.888.109lei
I15Cheltuieli totale13.634.735lei
I16Profit brut3.253.374lei
I18Profit net2.758.500lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați45

Indicatori · 2025

Marjă netă16,66%
Marjă brută19,64%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor36,07%
Grad de îndatorare63,91%
Lichiditate curentă0,64
Cifră de afaceri pe salariat368.048lei
Fond de rulment-1.767.451lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
40,58%
Creștere anuală compusă
209,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre NAIVE COMMUNITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 16.562.140 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.758.500 lei.
NAIVE COMMUNITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
45 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.887.267 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
73 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NAIVE COMMUNITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NAIVE COMMUNITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .