CLORUM ONE S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

CLORUM ONE S.R.L. (CUI 42635599) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Suceava, SUCEAVA, înregistrată la 16 iunie 2020, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.622.344 lei, profit net de 649.757 lei, datorii de 309.856 lei, capitaluri proprii de 652.037 lei, 33 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 98 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

98

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

98 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.622.344lei

Venituri totale

2.622.457lei

Rezultat net

649.757lei

Datorii

309.856lei

Capitaluri proprii

652.037lei

Capital de lucru

609.141lei

Salariați

33

Cifră de afaceri pe salariat

79.465lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000638331
Data înregistrării
16 iunie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. TRAIAN VUIA, NR.12, CORP C1. BIROUL G

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13,4%
Profitul, față de anul trecut
+7,3%
Creștere anuală compusă
+38,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

98clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate67.88%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.97 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate24.78%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare32.26%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință13.4%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA98202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate41.563lei
I2Active circulante918.997lei
I3Stocuri1.547lei
I4Creanțe489.957lei
I5Casa și conturi la bănci427.493lei
I6Cheltuieli în avans1.333lei

Pasiv

I7Datorii309.856lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri652.037lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.622.344lei
I14Venituri totale2.622.457lei
I15Cheltuieli totale1.866.256lei
I16Profit brut756.201lei
I18Profit net649.757lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați33

Indicatori · 2025

Marjă netă24,78%
Marjă brută28,84%
Rentabilitatea capitalurilor99,65%
Rentabilitatea activelor67,64%
Grad de îndatorare32,26%
Lichiditate curentă2,97
Cifră de afaceri pe salariat79.465lei
Fond de rulment609.141lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
13,4%
Creștere anuală compusă
38,93%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre CLORUM ONE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLORUM ONE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.622.344 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 649.757 lei.
CLORUM ONE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLORUM ONE S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are CLORUM ONE S.R.L.?
33 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLORUM ONE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 309.856 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLORUM ONE S.R.L.?
98 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLORUM ONE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLORUM ONE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .