KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.

Activă

3700 Colectarea şi epurarea apelor uzate

KRONSTRUCT PRECISION S.R.L. (CUI 42612420) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oneşti, BACĂU, înregistrată la 11 iunie 2020, cu activitatea principală „colectarea şi epurarea apelor uzate” (CAEN 3700).

A depus 5 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2021 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 179.280 lei, profit net de 53.022 lei, datorii de 108.495 lei, capitaluri proprii de 53.262 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
67.07%
Lichiditate
1.12 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

179.280lei

Venituri totale

303.080lei

Rezultat net

53.022lei

Datorii

108.495lei

Capitaluri proprii

53.262lei

Capital de lucru

13.262lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000667041
Data înregistrării
11 iunie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
3700 — Colectarea şi epurarea apelor uzate
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. SATURN, NR.2, SC.B, AP.98

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2021–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,7%
Profitul, față de anul trecut
+77,8%
Creștere anuală compusă
+84,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.93%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate29.57%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.07%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință5.73%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2021–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8120212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

5 exerciții depuse, 2021–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate40.000lei
I2Active circulante121.757lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe57.793lei
I5Casa și conturi la bănci63.964lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii108.495lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri53.262lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă179.280lei
I14Venituri totale303.080lei
I15Cheltuieli totale241.304lei
I16Profit brut61.776lei
I18Profit net53.022lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă29,57%
Marjă brută34,46%
Rentabilitatea capitalurilor99,55%
Rentabilitatea activelor32,78%
Grad de îndatorare67,07%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment13.262lei

Cifra de afaceri în timp

20212025
Creștere în ultimul an
5,73%
Creștere anuală compusă
84,57%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3700 Colectarea și epurarea apelor uzate

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 179.280 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 53.022 lei.
KRONSTRUCT PRECISION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
5 bilanțuri, din 2021 până în 2025.
Câți angajați are KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 108.495 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KRONSTRUCT PRECISION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KRONSTRUCT PRECISION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3700 — Colectarea şi epurarea apelor uzate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .