EURO SALT CONF S.R.L.

Activă

3100 Fabricarea de mobilă

EURO SALT CONF S.R.L. (CUI 42543002) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Alexandria, TELEORMAN, înregistrată la 26 mai 2020, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă” (CAEN 3100).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.768.863 lei, profit net de 264.842 lei, datorii de 2.386.042 lei, capitaluri proprii de 1.532.854 lei, 19 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-0.66%
Îndatorare
60.98%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.768.863lei

Venituri totale

5.605.972lei

Rezultat net

264.842lei

Datorii

2.386.042lei

Capitaluri proprii

1.532.854lei

Capital de lucru

247.401lei

Salariați

19

Cifră de afaceri pe salariat

303.624lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000210348
Data înregistrării
26 mai 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
3100 — Fabricarea de mobilă
Sediu social
JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. VIILOR, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-0,7%
Profitul, față de anul trecut
-23,2%
Creștere anuală compusă
+56,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate39.18%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.59%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare60.98%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-0.66%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA70202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.279.373lei
I2Active circulante2.633.443lei
I3Stocuri2.309.746lei
I4Creanțe107.538lei
I5Casa și conturi la bănci216.159lei
I6Cheltuieli în avans6.080lei

Pasiv

I7Datorii2.386.042lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.532.854lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.768.863lei
I14Venituri totale5.605.972lei
I15Cheltuieli totale5.291.664lei
I16Profit brut314.308lei
I18Profit net264.842lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați19

Indicatori · 2025

Marjă netă4,59%
Marjă brută5,45%
Rentabilitatea capitalurilor17,28%
Rentabilitatea activelor6,77%
Grad de îndatorare60,98%
Lichiditate curentă1,10
Cifră de afaceri pe salariat303.624lei
Fond de rulment247.401lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
-0,66%
Creștere anuală compusă
56,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3100 Fabricarea de mobilă

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre EURO SALT CONF S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EURO SALT CONF S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.768.863 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 264.842 lei.
EURO SALT CONF S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EURO SALT CONF S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are EURO SALT CONF S.R.L.?
19 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EURO SALT CONF S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.386.042 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EURO SALT CONF S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EURO SALT CONF S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EURO SALT CONF S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3100 — Fabricarea de mobilă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .