CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.

Activă

4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L. (CUI 42464227) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Alba Iulia, ALBA, înregistrată la 24 aprilie 2020, cu activitatea principală „dezvoltare (promovare) imobiliară” (CAEN 4110).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.357.314 lei, profit net de 644.667 lei, datorii de 2.290.678 lei, capitaluri proprii de 644.979 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
78.03%
Solvabilitate
21.97%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.357.314lei

Venituri totale

2.749.965lei

Rezultat net

644.667lei

Datorii

2.290.678lei

Capitaluri proprii

644.979lei

Capital de lucru

279.220lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

3.357.314lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1/355/2020
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J01/355/2020
Data înregistrării
24 aprilie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Sediu social
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MUŞEŢELULUI, NR.16

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.794,5%
Profitul, față de anul trecut
+172,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.97%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate19.2%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare78.03%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2794.51%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA78202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate365.759lei
I2Active circulante2.569.898lei
I3Stocuri888.414lei
I4Creanțe911.541lei
I5Casa și conturi la bănci769.943lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.290.678lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri644.979lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.357.314lei
I14Venituri totale2.749.965lei
I15Cheltuieli totale1.907.199lei
I16Profit brut842.766lei
I18Profit net644.667lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă19,2%
Marjă brută25,1%
Rentabilitatea capitalurilor99,95%
Rentabilitatea activelor21,96%
Grad de îndatorare78,03%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat3,36 mil.lei
Fond de rulment279.220lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
2.794,51%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.357.314 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 644.667 lei.
CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.290.678 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CREATIVE ESTATE RESIDENCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .