ARI HARP EVENTS S.R.L.

Activă

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

ARI HARP EVENTS S.R.L. (CUI 42404560) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 12 martie 2020, cu activitatea principală „activități de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9020).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.469.118 lei, profit net de 123.952 lei, datorii de 266.676 lei, capitaluri proprii de 124.192 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-14.29%
Îndatorare
69.58%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.469.118lei

Venituri totale

1.469.475lei

Rezultat net

123.952lei

Datorii

266.676lei

Capitaluri proprii

124.192lei

Capital de lucru

31.723lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

734.559lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020000342029
Data înregistrării
12 martie 2020

Activitate și sediu

Activitate principală
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. TRIBUNUL DOBRA, NR.14, AP.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-14,3%
Profitul, față de anul trecut
+0,1%
Creștere anuală compusă
+93,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.41%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.44%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare69.58%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-14.29%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate84.840lei
I2Active circulante298.399lei
I3Stocuri1.229lei
I4Creanțe296.000lei
I5Casa și conturi la bănci1.170lei
I6Cheltuieli în avans7.629lei

Pasiv

I7Datorii266.676lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri124.192lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.469.118lei
I14Venituri totale1.469.475lei
I15Cheltuieli totale1.322.236lei
I16Profit brut147.239lei
I18Profit net123.952lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă8,44%
Marjă brută10,02%
Rentabilitatea capitalurilor99,81%
Rentabilitatea activelor32,34%
Grad de îndatorare69,58%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat734.559lei
Fond de rulment31.723lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
-14,29%
Creștere anuală compusă
93,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre ARI HARP EVENTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARI HARP EVENTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.469.118 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 123.952 lei.
ARI HARP EVENTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARI HARP EVENTS S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are ARI HARP EVENTS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARI HARP EVENTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 266.676 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARI HARP EVENTS S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARI HARP EVENTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARI HARP EVENTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .