NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.

Activă

8553 Şcoli de conducere (pilotaj)

NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L. (CUI 41996650) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Drăgăşani, VÂLCEA, înregistrată la 6 decembrie 2019, cu activitatea principală „şcoli de conducere (pilotaj)” (CAEN 8553).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 149.400 lei, profit net de 27.151 lei, datorii de 36.526 lei, capitaluri proprii de 11.835 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.99 x
Îndatorare
75.53%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

149.400lei

Venituri totale

153.052lei

Rezultat net

27.151lei

Datorii

36.526lei

Capitaluri proprii

11.835lei

Capital de lucru

-195lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

74.700lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/1353/2019
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2019001353389
Data înregistrării
6 decembrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8553 — Şcoli de conducere (pilotaj)
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. REGELE CAROL, NR.50, BL.C, SC.D, ET.2, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+104,1%
Profitul, față de anul trecut
+158,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.47%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.99 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate18.17%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare75.53%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință104.1%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA682019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate12.030lei
I2Active circulante36.331lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe6lei
I5Casa și conturi la bănci36.325lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii36.526lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri11.835lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă149.400lei
I14Venituri totale153.052lei
I15Cheltuieli totale125.117lei
I16Profit brut27.935lei
I18Profit net27.151lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă18,17%
Marjă brută18,7%
Rentabilitatea capitalurilor229,41%
Rentabilitatea activelor56,14%
Grad de îndatorare75,53%
Lichiditate curentă0,99
Cifră de afaceri pe salariat74.700lei
Fond de rulment-195lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
104,1%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8553 Școli de conducere (pilotaj)

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 149.400 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 27.151 lei.
NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 36.526 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NIK NICUŞOR SCHOOL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8553 — Şcoli de conducere (pilotaj).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .