CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.

Activă

8299 Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CRUCERU ENTERPRISE S.R.L. (CUI 41858835) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 5 noiembrie 2019, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (CAEN 8299).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 271.796 lei, profit net de 6.185 lei, datorii de 194.667 lei, capitaluri proprii de 102.214 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.81 x
Îndatorare
65.57%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

271.796lei

Venituri totale

272.447lei

Rezultat net

6.185lei

Datorii

194.667lei

Capitaluri proprii

102.214lei

Capital de lucru

-37.953lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

135.898lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/1234/2019
Data înregistrării
5 noiembrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. NICOLAE IORGA, NR.8, BL.A25, SC.B, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,9%
Profitul, față de anul trecut
-95%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate34.43%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.81 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate2.28%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare65.57%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință5.88%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA682019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate140.167lei
I2Active circulante156.714lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe73.835lei
I5Casa și conturi la bănci82.879lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii194.667lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri102.214lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă271.796lei
I14Venituri totale272.447lei
I15Cheltuieli totale263.289lei
I16Profit brut9.158lei
I18Profit net6.185lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă2,28%
Marjă brută3,37%
Rentabilitatea capitalurilor6,05%
Rentabilitatea activelor2,08%
Grad de îndatorare65,57%
Lichiditate curentă0,81
Cifră de afaceri pe salariat135.898lei
Fond de rulment-37.953lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
5,88%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8299 Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 271.796 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.185 lei.
CRUCERU ENTERPRISE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 194.667 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CRUCERU ENTERPRISE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CRUCERU ENTERPRISE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .