KLAR IMACULAT S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

KLAR IMACULAT S.R.L. (CUI 41715266) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ, înregistrată la 2 octombrie 2019, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.138.342 lei, profit net de 3.112 lei, datorii de 233.473 lei, capitaluri proprii de 43.801 lei, 17 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
84.2%
Lichiditate
0.83 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.138.342lei

Venituri totale

1.159.787lei

Rezultat net

3.112lei

Datorii

233.473lei

Capitaluri proprii

43.801lei

Capital de lucru

-39.627lei

Salariați

17

Cifră de afaceri pe salariat

66.961lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019001124273
Data înregistrării
2 octombrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, ALEEA CAIŞILOR, NR.12, ET.2, AP.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,8%
Profitul, față de anul trecut
-67,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.8%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.83 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.27%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare84.2%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință4.82%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA54202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate83.428lei
I2Active circulante193.846lei
I3Stocuri29.183lei
I4Creanțe145.995lei
I5Casa și conturi la bănci18.668lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii233.473lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri43.801lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.138.342lei
I14Venituri totale1.159.787lei
I15Cheltuieli totale1.155.420lei
I16Profit brut4.367lei
I18Profit net3.112lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați17

Indicatori · 2025

Marjă netă0,27%
Marjă brută0,38%
Rentabilitatea capitalurilor7,1%
Rentabilitatea activelor1,12%
Grad de îndatorare84,2%
Lichiditate curentă0,83
Cifră de afaceri pe salariat66.961lei
Fond de rulment-39.627lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
4,82%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre KLAR IMACULAT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KLAR IMACULAT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.138.342 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.112 lei.
KLAR IMACULAT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KLAR IMACULAT S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are KLAR IMACULAT S.R.L.?
17 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KLAR IMACULAT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 233.473 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KLAR IMACULAT S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KLAR IMACULAT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KLAR IMACULAT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .