SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.

Activă

9319 Alte activităţi sportive

SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L. (CUI 41691620) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Dej, CLUJ, înregistrată la 26 septembrie 2019, cu activitatea principală „alte activităţi sportive” (CAEN 9319).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.039.609 lei, profit net de 270.151 lei, datorii de 446.780 lei, capitaluri proprii de 270.391 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.6 x
Îndatorare
62.3%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.039.609lei

Venituri totale

1.044.175lei

Rezultat net

270.151lei

Datorii

446.780lei

Capitaluri proprii

270.391lei

Capital de lucru

-179.859lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

207.922lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/3750/2019
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2019003750124
Data înregistrării
26 septembrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9319 — Alte activităţi sportive
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. NICHITA STĂNESCU, NR.8, CARTIER DEALUL FLORILOR

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+242,8%
Profitul, față de anul trecut
+140,3%
Creștere anuală compusă
+21,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.7%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.6 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate25.99%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.3%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință242.79%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA77202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate450.250lei
I2Active circulante266.921lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe193.653lei
I5Casa și conturi la bănci73.268lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii446.780lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri270.391lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.039.609lei
I14Venituri totale1.044.175lei
I15Cheltuieli totale744.275lei
I16Profit brut299.900lei
I18Profit net270.151lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă25,99%
Marjă brută28,85%
Rentabilitatea capitalurilor99,91%
Rentabilitatea activelor37,67%
Grad de îndatorare62,3%
Lichiditate curentă0,60
Cifră de afaceri pe salariat207.922lei
Fond de rulment-179.859lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
242,79%
Creștere anuală compusă
21,69%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9319 Alte activități sportive n.c.a

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.039.609 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 270.151 lei.
SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 446.780 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SNM NG360 INTERNATIONAL SOCCER MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9319 — Alte activităţi sportive.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .