TOPAZ CLEANING S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

TOPAZ CLEANING S.R.L. (CUI 41680117) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 24 septembrie 2019, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 716.771 lei, profit net de 189.580 lei, datorii de 603.700 lei, capitaluri proprii de 189.820 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
75.74%
Solvabilitate
23.82%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

716.771lei

Venituri totale

717.147lei

Rezultat net

189.580lei

Datorii

603.700lei

Capitaluri proprii

189.820lei

Capital de lucru

76.351lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

143.354lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J30/1033/2019
Data înregistrării
24 septembrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. TRAIAN VUIA, BL.C29, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+40,4%
Profitul, față de anul trecut
+50%
Creștere anuală compusă
+57,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.82%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate26.45%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare75.74%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință40.39%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate116.979lei
I2Active circulante680.051lei
I3Stocuri214.549lei
I4Creanțe387.775lei
I5Casa și conturi la bănci77.727lei
I6Cheltuieli în avans1.238lei

Pasiv

I7Datorii603.700lei
I8Venituri în avans4.748lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri189.820lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă716.771lei
I14Venituri totale717.147lei
I15Cheltuieli totale509.018lei
I16Profit brut208.129lei
I18Profit net189.580lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă26,45%
Marjă brută29,04%
Rentabilitatea capitalurilor99,87%
Rentabilitatea activelor23,79%
Grad de îndatorare75,74%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat143.354lei
Fond de rulment76.351lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
40,39%
Creștere anuală compusă
57,93%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre TOPAZ CLEANING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOPAZ CLEANING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 716.771 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 189.580 lei.
TOPAZ CLEANING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOPAZ CLEANING S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are TOPAZ CLEANING S.R.L.?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOPAZ CLEANING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 603.700 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOPAZ CLEANING S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOPAZ CLEANING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOPAZ CLEANING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .