HERHAB BISTRO S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

HERHAB BISTRO S.R.L. (CUI 41675110) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Corunca Com. Corunca, MUREŞ, înregistrată la 23 septembrie 2019, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.205.663 lei, profit net de 516.993 lei, datorii de 760.718 lei, capitaluri proprii de 517.233 lei, 19 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-11.33%
Lichiditate
1.27 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.205.663lei

Venituri totale

4.275.844lei

Rezultat net

516.993lei

Datorii

760.718lei

Capitaluri proprii

517.233lei

Capital de lucru

206.985lei

Salariați

19

Cifră de afaceri pe salariat

221.351lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/1836/2019
Data înregistrării
23 septembrie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, CORUNCA, NR.397G14/3B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-11,3%
Profitul, față de anul trecut
-6,8%
Creștere anuală compusă
+111,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.47%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.27 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate12.29%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare59.53%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-11.33%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA812019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate310.248lei
I2Active circulante967.703lei
I3Stocuri78.024lei
I4Creanțe664.012lei
I5Casa și conturi la bănci225.667lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii760.718lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri517.233lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.205.663lei
I14Venituri totale4.275.844lei
I15Cheltuieli totale3.632.653lei
I16Profit brut643.191lei
I18Profit net516.993lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați19

Indicatori · 2025

Marjă netă12,29%
Marjă brută15,29%
Rentabilitatea capitalurilor99,95%
Rentabilitatea activelor40,45%
Grad de îndatorare59,53%
Lichiditate curentă1,27
Cifră de afaceri pe salariat221.351lei
Fond de rulment206.985lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
-11,33%
Creștere anuală compusă
111,5%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre HERHAB BISTRO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HERHAB BISTRO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.205.663 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 516.993 lei.
HERHAB BISTRO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HERHAB BISTRO S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are HERHAB BISTRO S.R.L.?
19 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HERHAB BISTRO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 760.718 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HERHAB BISTRO S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HERHAB BISTRO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HERHAB BISTRO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .