BALANCE & SPIRIT S.R.L.

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

BALANCE & SPIRIT S.R.L. (CUI 41442050) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA, înregistrată la 25 iulie 2019, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 105.905 lei, profit net de 48 lei, datorii de 20.200 lei, capitaluri proprii de 32.369 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.78 x
Profitabilitate
0.05%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

105.905lei

Venituri totale

121.252lei

Rezultat net

48lei

Datorii

20.200lei

Capitaluri proprii

32.369lei

Capital de lucru

-4.399lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

105.905lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J14/461/2019
Data înregistrării
25 iulie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. SPORTURILOR, NR.13, BL.22, SC.B, ET.PARTER, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-2,8%
Profitul, față de anul trecut
-99,3%
Creștere anuală compusă
+38,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.88%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.78 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.05%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare23.01%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-2.78%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA662019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate71.969lei
I2Active circulante15.801lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe2.778lei
I5Casa și conturi la bănci13.023lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii20.200lei
I8Venituri în avans35.201lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri32.369lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă105.905lei
I14Venituri totale121.252lei
I15Cheltuieli totale120.214lei
I16Profit brut1.038lei
I18Profit net48lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,05%
Marjă brută0,98%
Rentabilitatea capitalurilor0,15%
Rentabilitatea activelor0,05%
Grad de îndatorare23,01%
Lichiditate curentă0,78
Cifră de afaceri pe salariat105.905lei
Fond de rulment-4.399lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
-2,78%
Creștere anuală compusă
38,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre BALANCE & SPIRIT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 105.905 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 48 lei.
BALANCE & SPIRIT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 20.200 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BALANCE & SPIRIT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BALANCE & SPIRIT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .