TOTALCO MARY S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

TOTALCO MARY S.R.L. (CUI 41425033) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 22 iulie 2019, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 5.768.854 lei, profit net de 13.868 lei, datorii de 1.083.789 lei, capitaluri proprii de 16.731 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 44 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

44

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

44 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitalurile proprii au scăzut sub jumătate din capitalul subscris vărsat.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
98.48%
Solvabilitate
1.52%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

5.768.854lei

Venituri totale

6.047.701lei

Rezultat net

13.868lei

Datorii

1.083.789lei

Capitaluri proprii

16.731lei

Capital de lucru

-15.825lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

824.122lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/1181/2019
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2019001181209
Data înregistrării
22 iulie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.110

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,2%
Profitul, față de anul trecut
+192,6%
Creștere anuală compusă
+38,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

44clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.52%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.99 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.24%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.48%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință23.19%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA442019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate32.556lei
I2Active circulante1.067.964lei
I3Stocuri965.631lei
I4Creanțe38.844lei
I5Casa și conturi la bănci63.489lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.083.789lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri16.731lei
I11Capital subscris vărsat50.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă5.768.854lei
I14Venituri totale6.047.701lei
I15Cheltuieli totale6.031.191lei
I16Profit brut16.510lei
I18Profit net13.868lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă0,24%
Marjă brută0,29%
Rentabilitatea capitalurilor82,89%
Rentabilitatea activelor1,26%
Grad de îndatorare98,48%
Lichiditate curentă0,99
Cifră de afaceri pe salariat824.122lei
Fond de rulment-15.825lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
23,19%
Creștere anuală compusă
38,48%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre TOTALCO MARY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOTALCO MARY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 5.768.854 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 13.868 lei.
TOTALCO MARY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOTALCO MARY S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are TOTALCO MARY S.R.L.?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOTALCO MARY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.083.789 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOTALCO MARY S.R.L.?
44 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOTALCO MARY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOTALCO MARY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .