CONADLIGIA53 S.R.L.

Activă

5611 Restaurante

CONADLIGIA53 S.R.L. (CUI 41360953) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 5 iulie 2019, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5611).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 11.971.979 lei, profit net de 681.883 lei, datorii de 5.787.158 lei, capitaluri proprii de 787.783 lei, 46 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 57 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

57

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

57 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.42 x
Îndatorare
86.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

11.971.979lei

Venituri totale

12.509.493lei

Rezultat net

681.883lei

Datorii

5.787.158lei

Capitaluri proprii

787.783lei

Capital de lucru

-3.382.993lei

Salariați

46

Cifră de afaceri pe salariat

260.260lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000948186
Data înregistrării
5 iulie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
5611 — Restaurante
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 14 OCTOMBRIE, NR.44, CAMERA NR. 4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+12,8%
Profitul, față de anul trecut
-27%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

57clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.79%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.42 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate5.7%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare86.6%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință12.77%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA572019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.278.203lei
I2Active circulante2.404.165lei
I3Stocuri504.384lei
I4Creanțe1.602.158lei
I5Casa și conturi la bănci297.623lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii5.787.158lei
I8Venituri în avans107.427lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri787.783lei
I11Capital subscris vărsat210lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă11.971.979lei
I14Venituri totale12.509.493lei
I15Cheltuieli totale11.580.732lei
I16Profit brut928.761lei
I18Profit net681.883lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați46

Indicatori · 2025

Marjă netă5,7%
Marjă brută7,76%
Rentabilitatea capitalurilor86,56%
Rentabilitatea activelor10,2%
Grad de îndatorare86,6%
Lichiditate curentă0,42
Cifră de afaceri pe salariat260.260lei
Fond de rulment-3.382.993lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
12,77%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5611 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre CONADLIGIA53 S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONADLIGIA53 S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 11.971.979 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 681.883 lei.
CONADLIGIA53 S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONADLIGIA53 S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are CONADLIGIA53 S.R.L.?
46 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONADLIGIA53 S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.787.158 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONADLIGIA53 S.R.L.?
57 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONADLIGIA53 S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONADLIGIA53 S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5611 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .