HIDRA SECURITY S.R.L.

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

HIDRA SECURITY S.R.L. (CUI 41358740) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Leţcani Com. Leţcani, IAŞI, înregistrată la 5 iulie 2019, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2020 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.073.376 lei, profit net de 144.388 lei, datorii de 441.781 lei, capitaluri proprii de 94.337 lei, 22 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
82.4%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.073.376lei

Venituri totale

2.114.144lei

Rezultat net

144.388lei

Datorii

441.781lei

Capitaluri proprii

94.337lei

Capital de lucru

40.704lei

Salariați

22

Cifră de afaceri pe salariat

94.244lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2020003028225
Data înregistrării
5 iulie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR DRAGOS VODA, NR.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2020–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+17,5%
Profitul, față de anul trecut
+130,6%
Creștere anuală compusă
+246,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.6%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.09 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate6.96%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare82.4%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință17.54%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2020–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA65202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2020–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate53.633lei
I2Active circulante482.485lei
I3Stocuri672lei
I4Creanțe407.003lei
I5Casa și conturi la bănci74.810lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii441.781lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri94.337lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.073.376lei
I14Venituri totale2.114.144lei
I15Cheltuieli totale1.883.994lei
I16Profit brut230.150lei
I18Profit net144.388lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați22

Indicatori · 2025

Marjă netă6,96%
Marjă brută11,1%
Rentabilitatea capitalurilor153,06%
Rentabilitatea activelor26,93%
Grad de îndatorare82,4%
Lichiditate curentă1,09
Cifră de afaceri pe salariat94.244lei
Fond de rulment40.704lei

Cifra de afaceri în timp

20202025
Creștere în ultimul an
17,54%
Creștere anuală compusă
246,69%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre HIDRA SECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HIDRA SECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.073.376 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 144.388 lei.
HIDRA SECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HIDRA SECURITY S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2020 până în 2025.
Câți angajați are HIDRA SECURITY S.R.L.?
22 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HIDRA SECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 441.781 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HIDRA SECURITY S.R.L.?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HIDRA SECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HIDRA SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .