ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

ADNA CUSTOM GROUP S.R.L. (CUI 41317708) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Răchiţele de Sus Com. Cocu, ARGEŞ, înregistrată la 26 iunie 2019, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.795.940 lei, profit net de 46.138 lei, datorii de 57.726 lei, capitaluri proprii de 72.726 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
2.57%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.795.940lei

Venituri totale

1.801.229lei

Rezultat net

46.138lei

Datorii

57.726lei

Capitaluri proprii

72.726lei

Capital de lucru

50.884lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

897.970lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019001768031
Data înregistrării
26 iunie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. ARGEŞ, SAT RĂCHIŢELE DE SUS COM. COCU, NR.162, BIROUL 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+29,4%
Profitul, față de anul trecut
+5.852,9%
Creștere anuală compusă
+98%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.75%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.88 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.57%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare44.25%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință29.43%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA862019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate21.842lei
I2Active circulante108.610lei
I3Stocuri11.196lei
I4Creanțe62.317lei
I5Casa și conturi la bănci35.097lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii57.726lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri72.726lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.795.940lei
I14Venituri totale1.801.229lei
I15Cheltuieli totale1.744.541lei
I16Profit brut56.688lei
I18Profit net46.138lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă2,57%
Marjă brută3,16%
Rentabilitatea capitalurilor63,44%
Rentabilitatea activelor35,37%
Grad de îndatorare44,25%
Lichiditate curentă1,88
Cifră de afaceri pe salariat897.970lei
Fond de rulment50.884lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
29,43%
Creștere anuală compusă
97,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.795.940 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 46.138 lei.
ADNA CUSTOM GROUP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 57.726 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ADNA CUSTOM GROUP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ADNA CUSTOM GROUP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .