D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

D.G.G. BEST EVENTS S.R.L. (CUI 41153095) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Odobeşti, VRANCEA, înregistrată la 22 mai 2019, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 6 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 92.700 lei, profit net de 4.034 lei, datorii de 109.009 lei, capitaluri proprii de 70.841 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
69.26%
Profitabilitate
4.35%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

92.700lei

Venituri totale

92.700lei

Rezultat net

4.034lei

Datorii

109.009lei

Capitaluri proprii

70.841lei

Capital de lucru

40.296lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

46.350lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/685/2019
Data înregistrării
22 mai 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. NICOLAE IONIŢĂ, NR.36 A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2019–2024, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2023
+17,1%
Profitul, față de anul trecut
-71,4%
Creștere anuală compusă
+17,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2024

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate45.01%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.37 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.35%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare69.26%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință17.07%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2024, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74201920202021202220232024

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

6 exerciții depuse, 2019–2024 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate8.095lei
I2Active circulante149.305lei
I3Stocuri37.324lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci111.981lei
I6Cheltuieli în avans22.450lei

Pasiv

I7Datorii109.009lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri70.841lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă92.700lei
I14Venituri totale92.700lei
I15Cheltuieli totale88.454lei
I16Profit brut4.246lei
I18Profit net4.034lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2024

Marjă netă4,35%
Marjă brută4,58%
Rentabilitatea capitalurilor5,69%
Rentabilitatea activelor2,56%
Grad de îndatorare69,26%
Lichiditate curentă1,37
Cifră de afaceri pe salariat46.350lei
Fond de rulment40.296lei

Cifra de afaceri în timp

20192024
Creștere în ultimul an
17,07%
Creștere anuală compusă
17,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 92.700 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.034 lei.
D.G.G. BEST EVENTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
6 bilanțuri, din 2019 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
Câți angajați are D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
Ce datorii are D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 109.009 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
D.G.G. BEST EVENTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .