COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L. (CUI 40873934) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Caracal, OLT, înregistrată la 29 martie 2019, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 327.134 lei, profit net de 46.885 lei, datorii de 136.496 lei, capitaluri proprii de 200 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

52

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.32 x
Îndatorare
99.85%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

327.134lei

Venituri totale

329.474lei

Rezultat net

46.885lei

Datorii

136.496lei

Capitaluri proprii

200lei

Capital de lucru

-92.297lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

163.567lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J28/478/2019
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2019000478285
Data înregistrării
29 martie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. GHEORGHE DOJA, NR.41

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+9,4%
Profitul, față de anul trecut
-35,4%
Creștere anuală compusă
+43,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

52clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.15%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.32 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate14.33%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare99.85%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință9.42%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA522019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate92.497lei
I2Active circulante44.199lei
I3Stocuri2.743lei
I4Creanțe12.553lei
I5Casa și conturi la bănci28.903lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii136.496lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri200lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă327.134lei
I14Venituri totale329.474lei
I15Cheltuieli totale279.318lei
I16Profit brut50.156lei
I18Profit net46.885lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă14,33%
Marjă brută15,33%
Rentabilitatea capitalurilor23.442,5%
Rentabilitatea activelor34,3%
Grad de îndatorare99,85%
Lichiditate curentă0,32
Cifră de afaceri pe salariat163.567lei
Fond de rulment-92.297lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
9,42%
Creștere anuală compusă
43,08%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 327.134 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 46.885 lei.
COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 136.496 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are COMPLETE GYM CONCEPT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .